Látogatás a Kincsesházban

A Kálóczy téri Idősek Klubja tagjai június 18-án ellátogattak a Győrszentivánon nemrégiben újranyitott Kincsesházba, ahol Vaderna Margit fogadta…

A Kálóczy téri Idősek Klubja tagjai június 18-án ellátogattak a Győrszentivánon nemrégiben újranyitott Kincsesházba, ahol Vaderna Margit fogadta őket. Az épület történetéről és a kiállított tárgyakról szóló érdekes ismertető számos emléket idézett fel a résztvevőkben, akik saját élményeiket is megosztották egymással. Ezt követően a tagok a Sugár úti Idősek Klubjába tettek látogatást, amelyet kötetlen beszélgetés mellett a közös éneklés és versmondás tette emlékezetessé.

Megszakítás