Nyárköszöntő az Otthon utcai klubban

A nyár és a jó idő beköszöntével az Otthon utcai Iődsek Klubja munkatársai játékos programot szerveztek a klubtagok…

A nyár és a jó idő beköszöntével az Otthon utcai Iődsek Klubja munkatársai játékos programot szerveztek a klubtagok részére. A vidám program során az idősek csapatokat alakítva teljesítették a feladatokat, amelyek között ügyességi játékok, fejtörők és nyári témájú képkirakók is szerepeltek.
A feladatok teljesítését követően a résztvevők jutalma egy frissítő, finom fagylalt volt.

Megszakítás