A „ Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A § alapján pályázatot hirdet.
Munkáltató: Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézmény Győr Igazgatója
(EESZI)
Betöltendő munkakör: 1 fő csoportvezető könyvelő

Az álláshely/munkakör típusa: határozatlan időre szóló (3 hónapos próbaidővel, munkaidő: heti 40 óra.)

A munkakörrel járó, lényeges feladatok felsorolása:
1.) Az Intézmény gazdálkodásának kontrollálása, egyes operatív feladatok elvégzése, folyamatos információszolgáltatás a vezetők felé.
2.) OrganP rendszer moduljainak ismerete és alkalmazása, különös tekintettel a főkönyvi- és vezetői információk modulra.
3.) Személyi juttatások és járulékai kiadási főcsoporthoz tartozó költségvetési táblák kidolgozása, tervezési alapegység szerinti részletezése.
4.) A gazdálkodáshoz kapcsolódó analitikák vezetésének figyelemmel kísérése, ellenőrzése.
5.) Költségfelosztás rendszerének kidolgozása, változások átvezetése, koordinálása, feldolgozás figyelemmel kísérése.

A pályázat elnyerésének alapvető feltételei:
1.) 18. életévet betöltött magyar állampolgár.
2.) Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság.
3.) Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelő képzettség.
4.) Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány a Kjt. 1992 évi XXXIII tv. 20§ (2) (5) bekezdése alapján.
5.) Vagyonnyilatkozat- tételi eljárás lefolytatása.

Az állás betöltésénél előnyt jelent: költségvetési szervnél hasonló munkaterületen szerzett vezetői tapasztalat

1.) iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata ,
2.) szakmai önéletrajz ,
3.) motivációs levél,
4.) nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléshez való hozzájárulásról.
Az adatkezelési tájékoztató és a nyilatkozat minta elérhető a  www.eeszi.hu  honlapon.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak Jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A pályázat benyújtásának határideje és módja:
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. november 12.
A pályázat benyújtásának módja:

postai úton az alábbi címre: 9026 Győr, Kálóczy tér 9-11. vagy
e-mailben a következő címre: hr@eeszi.hu
Kérjük a pályázaton feltüntetni: „csoportvezető könyvelő”.

Megszakítás